Zabiegi

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny, zwany inaczej mikropigmentacją, to metoda wprowadzania pigmentów w odpowiednie warstwy skóry.

Jest to zabieg, w którym stosuje się pigmentację skóry właściwej, by stworzyć piękny, subtelny makijaż, który podkreśli nasze rysy, doda nam urody, ułatwi codziennie życie.

Pigmentacja brwi

Brwi to jeden z ważniejszych elementów twarzy. Nadają nam wyrazu, tworzą ramę dla oka i dodają urody.

Pigmentacja brwi pozwala poprawić wygląd, wygodę życia w codziennych sytuacjach i eliminuje niedogodności związane z aplikowaniem makijażu, co dzień, wyrównać asymetrię. Rekonstrukcja brwi jest procesem dwuetapowym składa się z zabiegu podstawowego i dopigmentowania. Makijaż utrzymuj się 2-3 lata, zależy to od wielu czynników, by wyglądał idealnie powinno się odświeżać raz na rok max półtora ( koszt jest znacznie niższy). Dla osiągnięcia idealnego efektu stosuje się różne techniki pigmentacji:

MIcroblading - ręczna technika imitująca włoski, pozwala stworzyć najbardziej naturalny efekt. Szczegół każdego symulowanego włosa wtapia się w istniejące włosy. Zabiegi te eliminują również luki spowodowane przez blizny, nadmierne wyrywanie lub sparowane włosy. Stosowana tylko w odpowiednim rodzaju skóry.

Ombre - cieniowane brwi, mięknie, pudrowe lub modniejsze w zależności od efektu, na jakim nam zależy. Jaśniejsza u nasady przechodzą w mocniejsze na końce. Stosowana do każdego rodzaju skóry i wieku.

Pudrowa - lekka, delikatna metoda, podkreślająca łuk, dla osób chcących uzyskać bardzo naturalny wygląd.

Technika mieszana - połączenie metody pudru lub ombree z włosów. Idealna do rekonstrukcji łuku brwiowego. Bardzo naturalna. Stosowana do każdego rodzaju skóry iw wieku.

Kreska na powiece górnej i dolnej

Kreska na powiece to najprostszy sposób na nadanie wyrazistości oku i podkreślenie tęczówki oka.. Dobierając odpowiedni jej rodzaj możemy osiągnąć subtelny i naturalny efekt, albo mocniejszy bardziej widoczny.

Odpowiednim doborem kreski można też optycznie podnieść opadającą powiekę. Zabieg przeprowadzany jest pod znieczuleniem.

Makijaż oka utrzymuje się 2-4 lat

Wieniec rzęs - subtelne zagęszczenie linii rzęs powoduje ich zagęszczenie i podkreśla oko

Eyeliner - czyli kreska dekoracyjna jest idealna dla osób, które lubią mieć podkreślone oko. Grubość i długość dobiera się do kształtu i oczekiwań klienta.

Kreska cieniowana – delikatny eyeliner z odcieniowaną górą lżej lub mocniej. Cieniowaniem można uzyskać efekt smookey eyes.

Makijaż ust

Makijaż ust to nie tylko nadanie koloru to także możliwość odbudowy zanikającego konturu i odbudowa naturalnej czerwieni wargowej. Ilość dostępnych kolorów pozwala na nadanie koloru od naturalnego, poprzez efekt błyszczyka aż po efekt szminki.

Trwały makijaż ust można wykonać tylko na samym ich konturze lub w sposób całościowy. Wszystko zależy od tego, czy chcemy jedynie poprawić lub zarysować kształt warg, czy też wypełnić je kolorem, by wyglądały na pełniejsze, większe i bardziej ponętne.

Makijaż permanentny ust jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które posiadają bardzo jasne naturalne wargi i chciałyby dodać im odrobiny wyrazistości.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu tak by odbył się komfortowo.

Makijaż permanentny ust utrzymuje się długo, bo około 2-4 lat, czasem dłużej. Trwałość pigmentu zależy od rodzaju użytego barwnika, typu skóry oraz naturalnych predyspozycji do szybkości łuszczenia się naskórka.

Cieniowanie – pigmentacja obrysu lekko cieniowanego w głąb ust. Idealna metoda do rekonstrukcji ust w naturalnych odcieniach.

Wypełnienie – stosowane przy rekonstrukcji jak i nadaniu koloru ustom ( może być efekt szminki ).

Efekt 3D/ombree – metody optycznie powiększające usta, zabawa kolorami daje efekt pełniejszych i większych ust z podkreśleniem kolorystycznym.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Rozumiem